O nas

Przedstawiamy Wam garść informacji o nas i o naszej szkole

Kursy angielskiego Białystok!

kursy angielskiego białystok hifiveJesteśmy nowym punktem na edukacyjnej mapie Białegostoku i od razu mierzymy wysoko. Osiedle TBS – na którym znajduje się siedziba naszej Szkoły – jest młodą, prężnie rozwijającą się dzielnicą Białegostoku o szerokich perspektywach rozwoju. Taka jest również Szkoła Hi Five!
Ogromną zaletą naszej Szkoły jest kadra – dwoje młodych i ambitnych lektorów z powołaniem, dla których wprowadzanie dzieci i młodzieży w świat języka angielskiego jest wieloletnią pasją. Zarówno pani Dorota, jak i pan Tomek, są znani i lubiani przez mieszkańców osiedla TBS. Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie lektora języka angielskiego w tej części Białegostoku pozwoliła im dobrze poznać lokalną społeczność. Szkoła Hi Five! jest odpowiedzią na Państwa potrzeby!
Kursy angielskiego w Hi Five! skierowane są do dzieci od 5 roku życia. Zajęcia prowadzone są w niedużych grupach, co umożliwia indywidualne podejście do każdego z naszych kursantów. Hi Five! jest szkołą językową, w której słuchacze korzystają ze starannie dobranych metod nauczania oraz środków audiowizualnych, a gry i zabawy językowe pozwalają na aktywację wszystkich sprawności językowych. Dzięki temu nasze zajęcia są atrakcyjne, więc nauka języka obcego przychodzi z łatwością. Staramy się, aby każda lekcja była ciekawym przeżyciem a uczeń po zakończonych zajęciach był zadowolony z osiągnięcia kolejnego celu.
Oprócz całorocznych kursów językowych oferujemy również weekendowe warsztaty oraz półkolonie letnie i zimowe. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i sprostać ich wymaganiom, ponieważ dobro naszych słuchaczy oraz zadowolenie ich rodziców jest rzeczą nadrzędną.
Już wkrótce Hi Five! stanie się jednym z ważniejszych punktów na terenie osiedla TBS. Chcesz być częścią tego przedsięwzięcia – dołącz do nas! Kursy angielskiego Białystok!

 

Tomasz Grzeszczak

Lektor języka angielskiego

Tomasz Grzeszczak

Krótka informacja

Dorota Niewińska

Lektor języka angielskiego

Dorota Niewińska

Krótka informacja

 

Kursy angielskiego białystok